субота, 23 травня 2020 р.


       Шановні батьки моїх другокласників!
Для якісного заповнення СВІДОЦТВ ДОСЯГНЕНЬ, прошу Вас переглянути відео і відповісти на питання. 
На листочах зазначте прізвище та ім'я дитини.
Надішліть фото відповідей на Вайбер.



понеділок, 27 квітня 2020 р.

   Шановні учні та батьки!!!!

28 квітня Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для учнів початкової школи.


Телеуроки запускають для 1-4 класів – де і коли дивитися



Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів:
  • українська мова;
  • математика;
  • наука;
  • мистецтво.
Заняття можна буде переглянути на YouTube МОН та на телеканалах:
  • 1 клас – Піксель;
  • 2 клас – UA:Перший;
  • 3 клас – UA:Культура;
  • 4 клас – ПлюсПлюс.
  • Уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00.
Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій.
Більше інформації за посиланням

https://nus.org.ua/news/teleuroky-zapuskayut-dlya-1-4-klasiv-de-i-koly-dyvytysya/?fbclid=IwAR20v-8PDpXKlXNUHB1R291suHzY5jTIqJBS2KBu0gvuYd2Wjw3fpdL7iV4

неділя, 5 квітня 2020 р.


Організуйте свій режим вдома для гармонії в сім'ї.





Ти маленький👶👩 супергерой🦸👍 Маєш суперздібності🦸Як їх використати👉розкаже Інспектор Котик😺👮






Нейропсихологічні вправи для всієї родини!!!
Повторюй і відпочивай!!!!
Мої учні вміють їх робити!!!!




вівторок, 31 березня 2020 р.

https://youtu.be/Ggw27CBUpFc Карантин - не привід забувати основи безпечної поведінки. Тому, патрульна поліція запустила ШКОЛУ БЕЗПЕКИ ОНЛАЙН. Сьогодні, ми пропонуємо відео урок для учнів молодших класів. Вони мають змогу, разом з батьками подивитися відео, виконати завдання, викласти його в нашу групу на фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/189840611647109/. НАЙКРАЩІ ОТРИМАЮТЬ ПОДАРУНКИ ВІД ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ, а всі хто долучаться до нашої школи безпеки онлайн, життєво необхідні та такі прості знання з основ безпечної поведінки.
https://www.youtube.com/watch?v=Ggw27CBUpFc&feature=youtu.be

понеділок, 30 березня 2020 р.

                                   ВЕСЕЛІ ВПРАВИ 
ТЕЛЕФОНИ ВІДКЛАДАЙТЕ НА ЗАРЯДКУ ВИРУШАЙТЕ!!!!

вівторок, 24 березня 2020 р.

БУДЕ КОРИСНО І ЦІКАВО ДЛЯ БАТЬКІВ

Навчання вдома

практичні поради для батьків від психологині Світлани Ройз
У початковій школі мотивація до навчання – виключно зовнішня. Малюк вчиться заради задоволення, фану, заохочення. Треба також розуміти, що в дитини вже є невеликий, але досвід навчання. У першокласників його ще нема, але в 2-3 класах він уже напрацьовується.
1. Нам важливо, щоб, за можливості, не збивався звичний режим. Це неможливо в повній мірі, він однаково вже збився, але треба створити новий і намагатись його дотримуватись.
2. Треба, щоб для навчання було окреме місце. Ідеально, щоб був окремий простір, “кокон”, щоб дитина розуміла: вона туди заходить – і все, вона вже налаштована на навчання.
3. Важливо, щоб до навчання кликав якийсь сигнал, як дзвоник – наприклад, будильник телефона. Це має бути приємний звук, якась улюблена музика – але краще, аби це не був мамин голос. По відношенню до мами і тата й так буде вдосталь напруги: зараз батьки живуть у змішаних ролях, а скрізь, де є змішані ролі, – є конфлікти.
4. Оптимально, коли дитина займається 10, максимум 15 хвилин. Потім дзвенить дзвоник, дитина може випити води, порухатись. Ми ж пам’ятаємо, що живемо в умовах, коли в дитини знижена рухливість і нестача повітря.
5. Пам’ятаймо, що ми – не няньки і за дитину завдання не робимо. Але деяким дітям важливо, аби ми були в кімнаті, коли вони вчаться. Можна займатися своїми справами, але потрібна присутність батьків. Час від часу можна підходити до дитини, питати, як справи, підтримувати її, прикладаючи руку до місця підтримки – між лопатками на спині. Це таємне місце підвищення самооцінки, додавання сил.
6. Прекрасно, якщо батькам стане сил зробити з малюками “Гоґвортс” – тобто створити ігрове середовище. Якщо ми зможемо озброїтись чарівною паличкою, якою б торкалися лоба дитини і казали: “Ти з усім впораєшся”. Чарівний будильник у нас уже є, і не завадить знайти для дитини чарівний камінець мудрості – ну, і для себе принагідно.
7. Ми пам’ятаємо, що дитина перебуває в напрузі – отже, ми маємо більше, ніж зазвичай, звертати увагу на те, що їй вдається добре.